.

.

Мобестех Склоплива Корпа Склоплива Корпа 3 парчиња Кујна Виси Ѓубре виси корпа За Отпадоци кабинет корпа За Отпадоци суета Сарај Организатор Кутија за Отпадоци 2 п?

Мобестех Склоплива Корпа Склоплива Корпа 3 парчиња Кујна Виси Ѓубре виси корпа За Отпадоци кабинет корпа За Отпадоци суета Сарај

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

КУЈНА ВИСЕЧКА КОРПА за ОТПАДОЦИ Премиум материјалите, полни со цврстина, отпорност на абење и цврсти, може да се користат долго време МИНИ КОРПА за ОТПАДОЦИ висечкото ѓубре ја задоволува дневната потреба за ѓубре во кујната, практично и корисно. ВИСЕЧКА КАНТА за ЃУБРЕ корпата за отпадоци може да ги организира вашите работи и може да донесе нов изглед и убавина за вашиот дом. ВО ТЕКОТ НА КАБИНЕТОТ ЃУБРЕ може да заврши виси дизајн, заштеда на простор, лесен за употреба, прекрасен и убав домашна кујна алатка за вас. ВРАТАТА ВИСИ ЃУБРЕ може корпата за отпадоци за домаќинство со фина изработка и мазна површина без бруси, безбедна и одлична. држач за складирање. Пакетот Вклучува 6 х висечки корпи За отпадоци Карактеристики - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. - Големина : 25, 20Х14, 20Х12, 20 см/ 9, 90Х5, 58Х4, 79 инчи. - Премиум материјалите, полни со цврстина, отпорност на абење и цврсти, може да се користат долго време. - Висечки дизајн, заштеда на простор, удобен за употреба, прекрасна и убава алатка за домашна кујна за вас. - Корпата за отпадоци за домаќинство со фина изработка и мазна површина без бруси, безбедна и одлична. - многу лесен за употреба и нема да зазема вреден простор во вашата соба, практичен и удобен. - Направете го вашиот кујнски ѓубре во ред и организиран за да создадете подобра кујнска средина. Опис на стоката оваа ставка е практична и стилска кујна ѓубре, која е произведена од.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката