.

.

Модерни Кристални Ѕидни Скали, Хромирани Ѕидни Светилки, Луксузна Внатрешна Ѕидна Светилка,Кристални Светилки За Монтирање На Ѕид, Ѕидно Осветлување За Дневна Соб

Модерни Кристални Ѕидни Скали, Хромирани Ѕидни Светилки, Луксузна Внатрешна Ѕидна Светилка,Кристални Светилки За Монтирање На Ѕид,

Оценка на стоката:

DEN 176.00
Достапност
Производот е достапен

●Оригинален Кристален Ѕид Sconce Q9 јасен кристал прикачен на готовата хромирана рамка, а ефектот на кристално прекршување создава удобна и елегантна атмосфераЕдноставниот и модерен дизајн може да направи вашата куќа да изгледа убаво и романтично, да додаде многу елеганција.Лесна луксузна уметничка светилка, ставете ја модата дома. ●Модерни Хромирани Луксузни Кристални Ѕидни Светла●ова хромирани кристални ѕидни светла е направен процес на обложување, антикорозивно и анти - ' рѓа метална светилка тело и К9 кристали. Прекрасен кристален дизајн, а металниот капак формира рамнотежа помеѓу модерната индустрија и класичниот елегантен стил. ●Широко Примена●луксузните ѕидни скали се направени Од Кристал И метал К9, внимателно украсени со рака и рачно удирани со тупаници, светлината што ја емитува кристалниот ѕид низ кристалот К9 е убава, исто како да формирате романтично ѕвездено небо околу вас, носејќи ви уникатен визуелен изглед experience.It погоден е за трпезарија, дневна соба, спална соба, кујна, бања, ходник. ●Барања За светилки ● Овие луксузни кристални ѕидни светилки погодни за Светилки MAX 40w G9(Светилки Не се вклучени).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката