.

.

Мојот ЛУД ДОМ Минималистички Држач За Оган Од Оган Од Оган Запалена Прашка За Платно Решетка За Трупци

Мојот ЛУД ДОМ Минималистички Држач За Оган Од Оган Од Оган Запалена Прашка За Платно Решетка За Трупци

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

30"Л х 14"В х 34" Х Рака Заврши Метал Со Платно. Доволно цврст за држење тешки трупци. Квалитет на наследство-Стручно рачно изработена и рачно завршена. Поради рачно изработената природа на ова парче, секое парче може да има суптилни разлики. Современ и минималистички, нашиот држач за двојни прстени има одличен рустикален изглед. Неговиот двокатен дизајн овозможува лесно складирање на палење, весници или запалки во приложената платнена прашка. Триумф на практичност и дизајн!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката