.

.

Штитник За Прскање со мијалник, Силиконски Материјал Од 24 Инчи Ја Штити Рачката На Славината Од Вода Што Капе, Подлога За Послужавник За Сунѓер, Рачна Супа И Други К?

Штитник За Прскање со мијалник, Силиконски Материјал Од 24 Инчи Ја Штити Рачката На Славината Од Вода Што Капе, Подлога За Послужавник

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Големината Е Важна : за да ви дадеме одлично искуство со користење, ве молиме измерете ја големината и режимот на рачката на славината, гледајќи ги нашите инструменти за слика пред да ги купите Повеќекратни Надградби : 24 инчи х 5,71 инчи силиконски мијалник штитник за прскање со наклон стил и тесен дизајн за поврзување. Кога ги миете рацете или садовите, нашата силиконска славина може брзо да ја фати и исцеди водата во мијалникот, без да се грижите за преостанатите проблеми со водата. Замена За Микрофибер И Памук : Споредете со памук и микрофибер, Силиконскиот материјал За Храна има подобри перформанси за брзо сушење. Така, може да ги реши проблемите со бактериите за размножување. Организатор На мијалник : поширокиот дизајн на подлогата за послужавник ќе ви помогне подобро да ги организирате вашите кујнски материјали. Можете да поставите предмети како што се сунѓери, сапун за раце, детергент итн.на подлогата за послужавник и да го одржувате вашиот шалтер уреден и уреден. Повеќекратна Употреба : може да се користи во кујна, бања, алишта, R, фарма итн. Само проверете дали режимот на рачката на славината одговара на нашиот штитник за прскање на мијалникот. Доживејте го нашиот штитник за прскање на мијалникот без мирис! Иако некои дамки од вода може да се остават на подлогата, ова е нормална појава.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката