.

.

5 парчиња 0,1 мм Бакарна Жица Емајлирана Жица За Ликвидација Магнетна жица 0,1 Мм Должина 15м

5 парчиња 0,1 мм Бакарна Жица Емајлирана Жица За Ликвидација Магнетна жица 0,1 Мм Должина 15м

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

[Широка Примена ] : емајлираната бакарна жица може да се користи за професионално одржување на мобилни телефони, компјутери, лаптопи и друга прецизна матична плоча [Директно Користење ] : Емајлирана жица е бакарна жица обложена со многу тенок слој на изолација. Директно заварување без стружење изолација слој. Бакарна жица што ќе се одвива на жичен кабел. [Бакарна Жица ] : Изработена од врвен бакарен материјал, оваа бакарна жица од 0,1 мм има висока електрична спроводливост, цврста, не е лесна за стареење и отпорна на триење, за да обезбеди максимална цврстина и издржливост за долготрајна употреба. [15 Метри Долга ] : Секоја жица е долга околу 15 метри, 5 ролна емајлирана магнетна жица, доволно за домашна или продавница. Дијаметар на жица : 0,1 мм / 0,004", одлична емајлирана бакарна жица за вашето заварување. [ Што Ќе Добиете ] : стоиме зад целата наша ставка со 100% гаранција за производот и ветуваме дека ќе ви го дадеме најдоброто во грижата за клиентите! Ако имате проблем со емајлираната бакарна жица, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ќе се потрудиме во рок од 24 часа да одговориме. 5 парчиња 0,1 мм Емајлирана Жица Бакарна Жица За Ликвидација Емајлирана Жица За Поправка Должина 15м Емајлирана жица е бакарна жица обложена со многу тенок слој на изолација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката