.

.

NBK Јапонија MJC-65K-RD 1/2 инчи до 1 3/8 инчен вилица-тип флексибилно спојување

NBK Јапонија MJC-65K-RD 1/2 инчи до 1 3/8 инчен вилица-тип флексибилно спојување

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Спојување на носење 1 дијаметар : 1/2 инч Спојување со 2 дијаметар : 1 3/8 инчи. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. Спојување направено во Јапонија. NBK Јапонија MJC-65 K-RD 1/2 инчи до 1 3/8 Inchjaw-Type Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC-65 K-RD 1/2 инчи до 1 3/8 инчен флексибилен спој на типот, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата . Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА ОБЕЗБЕДУВА 1 ДИАМЕТЕР : 1/2 Инчоуплинг Дорт 2 Дијаметар : 1 3/8 инчи Должина на должината : 90coupling Надворешен дијаметар : 65material : Не'рѓосувачкиот е флексибилен спојка од типот на вилицата. Соберете ја и поделете го центарот и ракавот непречено. Екселентната флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрацијата на извртувањето. 65 K-RD 1/2 inch to 1 3/8 inch Jaw-type Flexible Coupling MJC-65 K-RD-1-2inch-1 3-8inch.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката