.

.

Jydqm 6 парчиња уметнички материјали за сликање лесно да се чисти дрвена рачка со акварел боја, четка за четка Пен најлон, масло за учење на коса, акрилик

Jydqm 6 парчиња уметнички материјали за сликање лесно да се чисти дрвена рачка со акварел боја, четка за четка Пен најлон, масло за

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Погоден за професионална или домашна употреба Безбедност без мирис, лесен за ослободување, лесен за чистење. Материјал : Дрво + позлатена алуминиумска цевка + најлонска волна. Боите на Penholder преку професионална обработка не паѓаат и избледуваат кога се натопуваат во водата. Различни четки за различни функции, некои за цвеќиња за точки, други за цртање линии или сликање. Погоден за професионална или домашна употреба. Безбедност без мирис, лесен за ослободување, лесен за чистење. Материјал : Дрво + позлатена алуминиумска цевка + најлонска волна. Боите на Penholder преку професионална обработка не паѓаат и избледуваат кога се натопуваат во водата. Различни четки за различни функции, некои за цвеќиња за точки, други за цртање линии или сликање. Опис на производот Материјал : Дрво + позлатена алуминиумска цевка + најлонска волја : 21-23,5 см Боја : Како што е прикажано на слики. Пакување : 6pcs/пакет Note1. Ве молиме, дозволете мало отстапување за мерењето. Да се ​​направи разликата во светлината и на екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите, благодарам за разбирањето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката