.

.

393-2 2 фунти. Ц. С. ОЗБОРН 2-3/4 1-5/8 8-3/4 Суровата Маулс

393-2 2 фунти. Ц. С. ОЗБОРН 2-3/4 1-5/8 8-3/4 Суровата Маулс

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

393-2 2 фунти 2-3/4" 1-5/8" 8-3/4" Сурови Маули. ОЗБОРН 393-2 2 фунти. Озборн Суровини Маулс. СУРОВИТЕ МАУЛИ се правилно избалансирани. Скриените водени биволи се уникатно третирани за максимална издржливост и апсорпција на удари, компресирани помеѓу две цврсти месинг прирабници. Лесни за ракување, удираат на плоштад, даваат контролирани мртви удари и помала е веројатноста да се лизгаат наспроти некои синтетички маули. Направено на традиционален начин со внатрешна челична прачка испреплетена низ дабова рачка. Достапно во 5 големини : .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката