.

.

NC Грејач Рака Потопло Сад Б Полнење Практични Грејач Џеб Мини Цртан Филм Електричен Грејач Топло S P99

NC Грејач Рака Потопло Сад Б Полнење Практични Грејач Џеб Мини Цртан Филм Електричен Грејач Топло S P99

Оценка на стоката:

DEN 1302.40
Достапност
Производот е достапен

Еколошки пластичен материјал Двострано греење, дизајн што не се лизга. Симпатична форма на елен сика, мала, пренослива, може да држи џебови, едната рака може да ја држи, со дизајн на јаже. USB полнење, може да се наплаќа со полнење богатство и мобилен телефон полнач. Зимско греење патување дома од суштинско значење. Потекло : ЦН (Потекло)Зачувување На Топлина Времетраење : 6 часа и Под.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката