.

.

Мигифт Ѕид Монтиран Рустикален Продаден Држач За Капа Од Изгорено Дрво Решетка За Прикажување Со Дизајн На Потковица Од Леано Железо, Украсна Каубојска Капа Во Зап

Мигифт Ѕид Монтиран Рустикален Продаден Држач За Капа Од Изгорено Дрво Решетка За Прикажување Со Дизајн На Потковица Од Леано Железо,

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Комплет од 2 ѕидни вестерн стил изгорено дрво и леано железо лавици за капи во форма на потковица, совршени за вашиот дом, малопродажен простор или театар Куките во форма на потковица ви овозможуваат да ги обесувате каубојските капи, федора или бејзбол капи со стил додека ја прикажувате вашата облека за глава. Уникатниот дизајн на потковица ќе ја комплиментира секоја земја, западен или рустикален стил декор. Лесно се монтира на која било рамна ѕидна површина со соодветен хардвер за монтирање **Вклучува сидра за гипс картон и стандардни завртки**. Приближни Димензии : Севкупно-6,5 Л х 8,5 В х 10,2 Ч; Кука За Потковица-4,5 Л х 4,3 В; Дрвена Подлога-6,5 Л х 0,6 В х 6,5 Ч (во инчи). Чувајте ги вашите капи складирани и прикажани во стил со овој сет од 2 ѕидни лавици за капи во западен стил со изгорена дрвена подлога и акценти и куки од потковица од леано железо. Уникатните куки во облик на потковица носат секојдневен рустикален стил кој ќе ја комплиментира секоја земја западен декор поставување додека чувате широк спектар на капи, од каубојски капи до федора до бејзбол капи уредно обесени и стилски прикажани и им помага да ја одржат својата форма.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката