.

.

Јеле Стариот Град Позадина Западен Каубојски Град Фотографија Позадина Дивиот Запад Стил Ѕид Виси Позадина Фотографија Стара Куќа Винил Фото Кабина Студио Проп Б?

Јеле Стариот Град Позадина Западен Каубојски Град Фотографија Позадина Дивиот Запад Стил Ѕид Виси Позадина Фотографија Стара Куќа Винил Фото

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

●Живописна Боја€винил-професија фотографија крпа Висока резолуција и висок квалитет, компјутерско печатење, беспрекорно, издржливо, лесно, без отсјај. Одлична обработка на бои, реални детали и уметнички ефекти. Quish Callity ® нашата ткаенина за позадина е изработена од висококвалитетен Винил, безбедна и невкусна и лесна за носење и складирање, повторна употреба, без мирис. ●Топли Совети●Не водоотпорен. Не го допирајте со вода. Закачете ја позадината или завиткајте ја на цевка за да ги намалите наборите. Ако немате држач за позадина, можете да користите стегач, клинци или лента на ѕидот. Доколку е потребно, ставете слој сува крпа помеѓу позадината. Ве молиме испеглајте ја задната страна (не страната на сликата) со најниска температура за лесно отстранување на брчките. ●Совршен Декор За Забави ● Оваа Позадина За Фотографија ќе ви даде совршена забава. Неговата големина е погодна за позадини за торта или фотографски позадини. Каква совршена декорација за забава! Контактирајте не ако имате било каков проблем. €Широко Се Користи Q standerd големина, е широко се користи за фестивалот партија фотографија позадина, фото позадина, среќен роденден тематските партија банер, декорација роденден соба, автопортрет фото позадина, торта маса банер. Овој дизајн на позадината на забавата користи различни интересни елементи поврзани со теми за забави, а целокупниот стил го истакнува чувството за квалитет. Тие можат да создадат совршена забава за вас многу добро, совршена за празнична забава, туш за бебиња, декорација на ѕидови, фотографија, видео позадини. Карактеристики : 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката