.

.

Јујандеја Багаж Решетката Цврсто Дрво Хотел Хотел слетување пати Полица Домаќинство Спална Соба, Багаж, Облека, Полица За Складирање

Јујандеја Багаж Решетката Цврсто Дрво Хотел Хотел слетување пати Полица Домаќинство Спална Соба, Багаж, Облека, Полица За Складирање

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

* Изработен од цврсто дрво, тој е цврст и издржлив * Мрежа со висока густина, без топка и чистење . *Во согласност со механичкиот дизајн, носивоста е подобрена. *Преклопен дизајн, заштеда на простор и погодност. Име : Материјал За решетка За багаж Од Цврсто дрво : материјал од Ткаенина од цврсто дрво : друг Стил : едноставен и модерен применлив простор : друг опсег На Употреба : багаж, облека, сарафани, итн. Бидејќи големината на производот се мери рачно, ќе има грешка од 1-4см, те молам прости ми, благодарам. Поради различни дисплеи, бојата на производот може да биде малку поинаква од вистинската боја те молам прости ми. Производот вклучува само лавици за багаж, други предмети се користат само за ефекти на снимање те молам прости ми. Нашите производи се со добар квалитет и добра цена. Ако имате какви било потреби или прашања, ве молиме испратете ми е-пошта и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката