.

.

2 Парчиња 6V 3w 10w Опашка Светло Задна Сопирачка Запре Трепкачи Светилки За C70 CT70

2 Парчиња 6V 3w 10w Опашка Светло Задна Сопирачка Запре Трепкачи Светилки За C70 CT70

Оценка на стоката:

DEN 94.40
Достапност
Производот е достапен

Напон : 6 V Моќност : 3 W 10 W. За Хонда c70 ct70. Јас сум инженер за одржување на автомобили и мотоцикли и деловите што ги продавам се тестираат со мојата инсталација. И се користи за одржување. 2 Парчиња 6 V 3w 10w Опашка Светло Задна Сопирачка Запре Трепкачите Светилки За C70 CT70.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката