.

.

Мотбах 4 Пара Сина Боја Пластичен Филм За Истегнување Рачен Штедач Заштитна Рачка Рачен Извлекувач На Филм Одговара На 3 Инчен Филм За Завиткување Јадро

Мотбах 4 Пара Сина Боја Пластичен Филм За Истегнување Рачен Штедач Заштитна Рачка Рачен Извлекувач На Филм Одговара На 3 Инчен Филм

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Погоден За : Одговара за 7,5-7,6 см/3 инчен обвивка за истегнување на раката, Тежина 40гр Карактеристика На Производот : Изработен Од Пластичен материјал и долгорочен за употреба, не е лесен за кршење. Двете парчиња истегнување филм рака ги поврзува ролните за истегнување на двата краја, така што ќе имате поголема контрола врз пакувањето на предметите заедно. Мултифункционален : овие рачки за истегнување на филмот играат улога на отпорна на влага и чистење на спакуваната стока, ги намалуваат гребнатинките на површината на стоката од пакувањето и го прават пакувањето посилно. Одлични Алатки : со оваа алатка, дури и ако го завиткате филмот за истегнување долго време без да носите ракавици, пакет стоки, вашите раце нема да бидат повредени со триење на јадрото на хартијата. Совети : ве Молиме внимателно проверете ја применливата големина пред да ја купите, доколку имате какви било прашања, можете да не контактирате. Пакетот Вклучува : 4 Пара Сина Боја Пластични Истегнување Филм Рака Штедачи (8 ПАРЧИЊА). Овие рачки за истегнување на филмот играат улога на отпорна на влага и чистење на спакуваната стока, ги намалуваат гребнатинките на површината на стоката од пакувањето и го прават пакувањето посилно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката