.

.

Бестонзон Керамички Нерѓосувачки Челик Лажица Керамички Комплет Керамички Садови Прибор Од Нерѓосувачки Челик Сет 5 Комплети Метални Садови Нерѓосувачки Челик П?

Бестонзон Керамички Нерѓосувачки Челик Лажица Керамички Комплет Керамички Садови Прибор Од Нерѓосувачки Челик Сет 5 Комплети Метални Садови

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Комплет за Метални Садови : Комплетот За Прибор за Јадење од нерѓосувачки Челик е погоден за употреба во домови, ресторани, хотели и други места Сет за прибор за јадење : одличната изработка на нашиот Комплет За Прибор за Јадење ќе ви донесе подобро искуство со користење. Комплет садови : Усвоен од врвни и практични материјали од нерѓосувачки челик, ќе ви служи уште многу години. Пренослив Сет За Прибор За Јадење : ?Произведен со материјали од нерѓосувачки челик од висока класа, безбеден и издржлив, цврст и практичен за употреба. Прибор за јадење за забави : КОМПЛЕТ ЗА ПРИБОР за ЈАДЕЊЕ за ХРАНА мазната површина и рабовите се погодни за кожата. Елегантната форма го прави уникатен од вашата кујна. Одлично во угостителство/вклучена поставена за гостите да си служат кисели краставички, маслинки или други ситници.ќе биде овошна мешавина,коњи,сирење,месо, полжави. Пакет Листа 5 х Секач 10 х Вилушки 10 х Лажици Карактеристики-Мазната површина и рабовите се пријателски за кожата. Елегантната форма го прави уникатен од вашата кујна храна. - Овој комплет комплет за сечење вилушки со лажица е семејство, забава, хотел, ресторан, кампување, пикник и повеќе западни садови за храна. - Големина : 19, 00Х2, 30Х1, 00см/7, 47Х0, 90Х0 партиски садови. - Одличната изработка на нашиот Комплет За Прибор за Јадење ќе ви донесе подобро искуство со користење на извонреден комплет за прибор за јадење. - Боја : Сина пустинска лажица за сладолед-Комплетот За Кујнски Садови има мазна површина, безбеден за употреба и е секач за лажици за вилушка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката