.

.

SLSFJLKJ Бања Ѓубре Може Дневна Соба Нерѓосувачки Челик Ѓубре Може Да Се Намали Ѓубре Канта

SLSFJLKJ Бања Ѓубре Може Дневна Соба Нерѓосувачки Челик Ѓубре Може Да Се Намали Ѓубре Канта

Оценка на стоката:

DEN 9536.00
Достапност
Производот е достапен

Запечатете и дезодорирајте Голем капацитет, лесен за чување ѓубре, го прави домот многу уреден и чист. Кантите за отпадоци се изградени да траат. Опсег на примена : тоалети, бањи, хотели, ресторани и други места. Широка уста и голем капацитет, погоден за домашна и комерцијална употреба. Запечатете и дезодорирајте.Голем капацитет, лесен за чување ѓубре, го прави домот многу уреден и чист.Кантите за отпадоци се изградени да траат.Опсег на примена : тоалети, бањи, хотели, ресторани и други места.Широка уста и голем капацитет, погоден за домашна и комерцијална употреба.Пакетот вклучува : 1 ѓубре не може : 1. Ве молиме потврдете ја големината и бојата пред да ја купите. На фотографиите на производот нема други предмети освен корпи за отпадоци. Димензиите се мерат рачно. Ова може да биде погрешно, ова е нормално, ве молиме погледнете ја вистинската големина, благодарам. Поради разликата во осветлувањето и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата, ве молиме разберете. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката