.

.

Јолизуот Модерни Вентилатори На Таванот Со Светла, Тавански Вентилатор Со Низок Профил Со Светлина И Далечински Управувач, Тавански Вентилатор Со Реверзибилен Мо?

Јолизуот Модерни Вентилатори На Таванот Со Светла, Тавански Вентилатор Со Низок Профил Со Светлина И Далечински Управувач, Тавански Вентилатор

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

ЈОЛИЗУТ е професионално претпријатие за осветлување Ние сме посветени на континуирано истражување и развој на роман, убаво, евтино, но висококвалитетно осветлување. Имаме свои Р Во Исто време, тоа го прави чистењето на вентилаторот многу погодно и брзо. ●Функција за тивка меморија●таванскиот вентилатор со светлина прифаќа висококвалитетен мотор со бакарно јадро, за да можете да уживате во висококвалитетна средина за спиење. Оваа вентилаторска светилка има мемориска функција, кога ќе го вклучите светлото на вентилаторот, ќе го врати последното светло на вентилаторот кога државата. Можете да го користите далечинскиот управувач или АПЛИКАЦИЈАТА за далечинско управување со светлото на вентилаторот. ●Затемнување и Враќање Назад и тајминг + светлото на Вентилаторот може слободно да ја прилагоди осветленоста и температурата на бојата. Светлата на вентилаторот можат да бидат свртени напред и назад, топло во зима и ладно во лето. 6 Брзините и времето ви овозможуваат да работите или да се одморите со мир на умот. ●Големина на производот + светло на Вентилаторот 19,7 инчи во дијаметар и 5,5 инчи во висина, погодно за домови со низок таван.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката