.

.

Лцд-Екрани на Лисе Мобилен Телефон-ААА за Sony Xperia Z Ултра XL39h XL39 C6833 C6802 6.44 lcd Дисплеј 3d Екран На Допир Замена На Црно Бело Виолетово Склопување

Лцд-Екрани на Лисе Мобилен Телефон-ААА за Sony Xperia Z Ултра XL39h XL39 C6833 C6802 6.44 lcd Дисплеј 3d Екран На Допир Замена На Црно Бело Виолетово

Оценка на стоката:

DEN 446.40
Достапност
Производот е достапен

Боја : Црна Замена дел ЗА ZTE за Nubia z17 Мини Лцд Екран. Доаѓа со претективна пластична кеса и безбедно пакување. Голема количина на залиха. Тестирано пред испорака и 100% работи добро. ЗА ZTE ЗА Nubia Z17 Мини Лцд Дисплеј Екран На Допир Дигитализатор Панел ЗА ZTE ЗА Nubia z17mini Екран LCD Дисплеј Карактеристики : замена дел ЗА ZTE за nubia z17 Мини Лцд Екран Доаѓа со претективна пластична кеса И безбедно пакување Големо количество На залиха Тестирано пред испорака и 100% работи добро Одлично по продажбата на услугата пакувањето Содржи : 1 парчиња ЛЦД ЗА ZTE За nubia z17 Miniitem Специфики : РЕЗОЛУЦИЈА На Екранот : 1920x1080touch тип НА ЕКРАН : капацитивни screenlcd Комплет : YESMODEL Број : Z17 miniscreen : > 3"точка состојба : newtype : Lcdssize : 5.2 inchpixel : 1920x1080model : z17 minicolor : црна варосуване : 6 МЕСЕЦИ ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА : 2-3 Работен Денстест : Да Тестирајте Еден ПО НЕЕДНАКВОСТ : Високо.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката