.

.

ЗУРУРУ ФИТВОЧ ХП Фитнес Тракер Црн Пакет Со Еден Виолетов Ремен За Замена

ЗУРУРУ ФИТВОЧ ХП Фитнес Тракер Црн Пакет Со Еден Виолетов Ремен За Замена

Оценка на стоката:

DEN 559.84
Достапност
Производот е достапен

ЗУРУРУ ФИТВОЧ ХП Фитнес Тракер Црн Пакет со Еден Виолетов Ремен За Замена Срцев Rateам И Монитор За Спиење : ФИТНЕС тракерот ЗУРУРУ го следи вашиот пулс цел ден. Го следи вашиот сон (буден сон, длабок сон, будно време) ноќе. Тракер за Целодневна Активност : тракерот за фитнес може да ги следи вашите дневни чекори, потрошената калорија, растојанието и времето за вежбање. Можете да видите детални податоци за Апликацијата Hband. Известување за повик и Порака : можете да добиете повик,СМС пораки и ИЗВЕСТУВАЊА ЗА СНС директно на вашиот зглоб (вклучувајќи Facebook, Твитер, Whats App и Instagram). Режими За повеќе Спортови И Поврзани ГПС : 10 режими на вежбање ви помагаат подобро да ги разберете специфичните податоци за активноста. Поврзете ГО GPS НА вашиот паметен телефон може да покаже статистика како растојание на темпото и да сними мапа на вашата рута за вежбање. + Следење на отчукувањата на срцето, крвниот притисок, чекорите, потрошените калории, спиењето, растојанието и времетраењето, поставување цели со прослава на достигнувања. ● Стилски дизајн-HD екран во боја со 4 различни стилови на почетниот екран, 12-часовен или 24-часовен формат на прикажување време. Датум, недела, чекори/отчукувањата на срцето се прикажуваат на еден почетен екран. ● Паметни известувања веднаш на вашиот зглоб-тракерот ќе вибрира за да ве предупреди кога има дојдовен телефонски повик, смс-текст и СНС пораки,вклучувајќи facebook, Твитер, Whats App, Linkedin, Messenger.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката