.

.

Отмро ЛЕД Чип Сијалица СВЕТИЛКА 3W 9 - 10v COB Led Чип Светлина, 50mm Должина За Замена На Изворот На Светлина Супер Светла Висока Моќност Или Рефлектор Светло Светло 1pcs

Отмро ЛЕД Чип Сијалица СВЕТИЛКА 3W 9 - 10v COB Led Чип Светлина, 50mm Должина За Замена На Изворот На Светлина Супер Светла Висока

Оценка на стоката:

DEN 111.84
Достапност
Производот е достапен

€Големина q-Напон : 9-10 V;Моќност : 3 W;температура На Бојата : Жолт57x7mm (Lx W) €Материјал q - ОВАА Led Сијалица За ЧИПОВИ е изработена од висококвалитетна Ауминиумска плоча, издржлива за секојдневна употреба,генерирање на ниска топлина. €Предност q-LED светлосниот Панел има мала потрошувачка,висока осветленост,ЛЕР Со голема Моќност,заштеда на енергија, многу ниско генерирање топлина. ●Широка Примена● - Овој Панел Од Алуминиумска Основна Плоча е широко користен во замена на led светла, светла за патеки, рефлектори, фенери, сценски светла. ●Забелешка# - таблата СО ЛЕД светилки мора да се напојува со напојување СО погонско напојување СО постојана струја, а излезните параметри на напојувањето се во согласност со оние на таблата со светилки;ПЛОЧАТА СО ЛЕД светилка мора да се инсталира на алуминиумскиот радијатор,инаку плочата на светилката лесно се согорува на висока температура. Отмро ЛЕД Чип Опис Оваа База Плоча Панел има ВИСОКА МОЌНОСТ ЛЕР,заштеда на енергија, многу ниска топлина генерирање;Ниска потрошувачка, висока осветленост;Долг работен век, ниска потрошувачка, висока осветленост. и е широко користен во замена на таванско светло, осветлување,рефлектор, фенери,сценски светла итн. Струја : 300ma Напон : 9-11v Прозрачен агол : 120 температура на Бојата : 4000k Големина : 32mm Dia.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката