.

.

ВАЛИКЛУД 2 пакувајте Проѕирна пвц Торба проѕирна торба за рамо проѕирна проѕирна торба транспарентна Торба За пазарење Торба Со Мала

ВАЛИКЛУД 2 пакувајте Проѕирна пвц Торба проѕирна торба за рамо проѕирна проѕирна торба транспарентна Торба За пазарење Торба Со Мала

Оценка на стоката:

DEN 289.44
Достапност
Производот е достапен

Пвц Поливинил Хлорид (пвц) поставата. Торба За рамо Користи материјал за заштита на Животната средина, отпорен на абење и издржлив, мала големина, лесен материјал, практично складирање. Пвц Торба За Рамо Мултифункционалната употреба е многу погодна, може да биде пренослива торба и торба за купување. Торба За складирање Користи Удобен и издржлив материјал, без воздржаност на рамениците на товарот. Торбичка За торба отпорна на Влага и водоотпорна, мала големина, погодна за различни сценарија. Транспарентни краеви За Торби, перат, изработени од лесни за чистење материјали, еднократно и практично. Пакетот Вклучува 2 x торбичка со Мала Внатрешна Торба Карактеристики - отпорна на Влага и водоотпорна, мала големина, погодна за различни сценарија. - Материјал : пвц. - Материјал за заштита на животната средина, отпорен на абење и издржлив, мала големина, лесен материјал, практично складирање. - , перат, изработени од лесни за чистење материјали, еднократно и практично. - Голем капацитет погоден непријател чување телефон, монети и други објекти. - Транспарентната торба со мала внатрешна торба е погодна за употреба, едноставна и симпатична.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката