.

.

Ласенерсм 1 Парче Рачно Огледало Со Рачка Квадратно Рачно Огледало За Шминка Фризерско Рачно Огледало Со Рачка Стилско Рачно Огледало За Жени За Домашна Употреба Н

Ласенерсм 1 Парче Рачно Огледало Со Рачка Квадратно Рачно Огледало За Шминка Фризерско Рачно Огледало Со Рачка Стилско Рачно Огледало

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Надворешна големина : 3,9 х 6,7 Инчи (10 х 17см) Изработени од пластика и стакло, еднострано стаклено огледало, со висока дефиниција, без засилување, без изобличување. Модерен дизајн, неправилниот дизајн на бранување на водата на задниот дел од огледалото го прави огледалото полно со модерно чувство и изгледа понапредно. Стилско рачно огледало, добар подарок за убави жени или модерни мажи. Рачно огледало за шминка, погодно за домашна употреба, фризерски салон. Пакетот вклучува : Рачно Огледало Од 1 Парче со големина На Рачкаутер : 3,9 x 6,7 Инчи (10 x 17cm)Материјал : Пластика и стакло●Стилско рачно огледало, добар подарок за убави жени или модерни мажи●Рачно огледало за шминка, погодно за дома, фризерски салон use Notice : 1. Поради причината за светлината и дисплејот, бојата може да има мала разлика. Ова е неизбежно, ве молиме разбирање!2. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката