.

.

Миксологија Виски Декантер И Стаклен Комплет За Мажи, Кристален Бурбонски Декантер Комплет со 10оз Чаши Виски во Елегантна Кутија За Подароци, Совршена За Скоч, Бур?

Миксологија Виски Декантер И Стаклен Комплет За Мажи, Кристален Бурбонски Декантер Комплет со 10оз Чаши Виски во Елегантна Кутија За

Оценка на стоката:

DEN 1005.60
Достапност
Производот е достапен

Целосен Сет : со кристален декантер од 25 мл, 4 тамблери за виски и 4 подлоги за чеша, нашиот сет за декантер веднаш ќе го претвори секој простор во убав домашен бар Дизајн : Комплетен Со детали за светло, дијамантски модел, нашиот комплет за декантер и стакло за виски додава сјај и сјај на вискито на горната полица. Издржлив : Изграден да трае, нашиот комплет стаклен декантер со врвен квалитет ќе го држи вашиот омилен бурбон и ќе ги импресионира вашите гости во годините што доаѓаат. Класичен : со својот класичен дизајн и неспоредлив модел, нашите комплети за декантер за виски за мажи ќе ја направат вашата сесија за пиење виски уште пософистицирана. Подароци за Виски За Мажи : Спакувани во шик, бакарна и сина кутија, нашиот бурбонски декантер е радост да се одвиткате и го прави совршен подарок за љубителот на виски во вашиот живот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката