.

.

Кокиче Шафран Јога Мат Носач Торба со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа

Кокиче Шафран Јога Мат Носач Торба со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Димензии : Достапни во две големини, Големи 6, 7х33, 9ин/17х86 см,Т Мали 6, 3х27, 1 во/16х69 см, Погодни за јога подлога долга 60 см или 80 см, Прилагодливите и лесни ремени за рамо го прават удобен за носење Материјал : Висококвалитетна Оксфордска ткаенина, Издржлива И отпорна на кинење,(Јога Мат Не Е Вклучена). Два мазни патенти го олеснуваат вадењето и ставањето во вашата јога подлога. Дизајн : еден џеб со главен капацитет, дизајн со голем отвор Во Форма На Буквата У, лесно е да ја ставите вашата подлога во торбата и да ја одржувате чиста и организирана. Тоа може да се одржи повеќето Јога Мат. Најдобри Подароци за Љубителите На Јога, Совршени За Подарок За Девојка, Подарок За Момче, Подарок За Мажи И Жени, Подарок За Сопруга и Сопруг, Подарок за Денот На Таткото И Денот на Мајката ,achенска Забава, Подароци За Јога, Подароци За Роденден, Божиќни Подароци. Услуга по продажба : ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Чантата за Јога мат е издржлива, дише и погодна за сите ваши потреби за јога и вежбање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката