.

.

Зголемувач УСБ Полнење Рачен Лупа Постари Читање Деца Студенти Интересни Ентузијасти ВИСОКА Дефиниција HD Лупа Со ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА LED Светла Преносни Осветлува?

Зголемувач УСБ Полнење Рачен Лупа Постари Читање Деца Студенти Интересни Ентузијасти ВИСОКА Дефиниција HD Лупа Со ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА LED

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Зголемувачот ergономската конструкција му дава добра рамнотежа и удобно држење, прави да се чувствувате не премногу тешки или премногу лесни Идеален Лупа за гледање фини детали во книги, весници, списанија, мапи, електроника, минијатури, накит, шишиња со апчиња, хоби и занаети. ●Материјал : НЕЛИЗГАЧКИ СТОМАЧНИ РАМКИ + проѕирна чиста смола леќа. Големина : четири големини, S (дијаметар : 37 MM, зголемување : 11 X); M (дијаметар : 55 MM, зголемување : 7 X); L (дијаметар : 65 MM / 14 MM, зголемување : 6.5 X, 13 X), XL ( Дијаметар : 75. / 19ММ, зголемување : 5 / 12Х). Удобна ergономска рачка соодветен лупа за деца, возрасни, постари лица, хобисти и професионалци. Зголемувачот го подобрува квалитетот на животот - за мама, тато, постари лица со макуларна дегенерација и оштетен вид. ① Продадени директно од производителот, квалитетот и безбедноста ● Испорака : по нарачката, нашите производи ќе ви бидат доставени во рок од 8-15 дена ●Бренд : Име На Производ : лупа лупа тип : читање Лупа Леќа : висококвалитетна Чиста Оптичка Леќа Батерија : вграден извор на Светлина на батеријата : ЛЕР Главна употреба : читање, идентификација итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката