.

.

Вестингхаус Осветлување 7223100 Ксавиер ВТОРИ Внатрешен Тавански Вентилатор Со Светлина, 52 Инчи, Четкан Никел

Вестингхаус Осветлување 7223100 Ксавиер ВТОРИ Внатрешен Тавански Вентилатор Со Светлина, 52 Инчи, Четкан Никел

Оценка на стоката:

DEN 2979.52
Достапност
Производот е достапен

ВНАТРЕШЕН ВЕНТИЛАТОР ЗА ТАВАН СО лер од 52 инчи со светлина, инсталација на комбо монтирање идеална за големи простории до 225 квадратни стапки (15 стапки на 15 стапки) Брусен вентилатор за таванот на никел со метални акценти со пиштол, реверзибилен графит и издржани сечила за завршна обработка на јавор, комплет за светло со светла на самото место вклучува три гу10 база 6. 5 вати MR16 LED светилки. Вентилаторите на таванот вестингхаус имаат висококвалитетен мотор, обезбедуваат моќно движење на воздухот и тивки перформанси со обратна функција за летно/зимско работење. Перформанси на вентилаторот при Проток На Воздух со Голема Брзина : 4013 CFM, Употреба На Енергија : 58 W без светла, Ефикасност На Протокот на Воздух : 69 CFM/W. доживотен мотор и две години на сите други делови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката