.

.

Адаманта 8GB Компатибилен За Dell Ширина E6530, E6430, E6430s, 6430u, E6330, E6230, E5530, E5430, 3330 DDR3L 1600MHZ PC3L - 12800 SODIMM 2Rx8 CL11 1.35 v Лаптоп Меморија RAM МЕМОРИЈА Надградба

Адаманта 8GB Компатибилен За Dell Ширина E6530, E6430, E6430s, 6430u, E6330, E6230, E5530, E5430, 3330 DDR3L 1600MHZ PC3L - 12800

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

8 GB (1x8 GB ) DDR3 L 1600 Mhz Лаптоп Меморија 204pin Низок Напон Двоен Ранг Модул Можеби не работи на сите уреди. Ве молиме проверете ги спецификациите на вашиот уред пред да го купите. Може да бара x64 БИТЕН ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ за надградба. Нашите искусни техничари можат да потврдат дали овие делови ќе работат за вас. Компатибилен Со Dell Ширина E6530, E6430, E6430s, 6430u, E6330, E6230, E5530, E5430, 3330. Забрзајте ги вашите програми и зголемете ја системската меморија НА 8 GB , 16 GB , 32 GB , 64 GB , па дури И 128 GB со поддржани компјутерски системи кои инсталираат Adamanta Меморија. Сакате да бидете сигурни дека овој модул работи за вашиот уред? Ние нудиме бесплатна техничка поддршка од нашите сопствени сертифицирани техничари. Мемориските модули Од Адаманта доаѓаат Со Ограничена Доживотна Гаранција за да знаете дека ќе имате поддршка за вашата инвестиција. Не верувајте во ниту еден модул за меморија таму. Секое продадено парче е тестирано на стрес за сигурност и долговечност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката