.

.

Слаткимлада Голема Корпа За Перење, Корпа За Перење Валкана Облека Висока Попречувачка За Перење Склоплива Со Рачки

Слаткимлада Голема Корпа За Перење, Корпа За Перење Валкана Облека Висока Попречувачка За Перење Склоплива Со Рачки

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Оксфорд ткаенина [Надграден Х-Голем Капацитет] Голема пречка за перење измери 15" х 28 " (38 х 72см), обезбедувајќи доволно простор за вашата облека, постелнина и крпи. Високата корпа за перење целосно го користи вертикалниот и аголниот простор за да го зачува просторот за складирање. [Алуминиумски Мек Зафат] лесниот мек зафат на корпата за перење обезбедува удобно држење за да можете лесно да ги транспортирате алиштата во вашата спална соба, бања или перална. [Отпорен на вода И Мирис] ние користиме 600д Оксфордска ткаенина СО Висока густина СО облога ЕВА за да произведеме валкана облека, што помага да се задржат мирисите и влагата подалеку од вашата облека. [Лесно За Складирање] преклопливите и разноврсни карактеристики ја прават оваа облека попречувачка погодна. Без разлика дали сакате да се спакувате за патување, кампување или спиење, тоа лесно ќе се вклопи во речиси секој куфер. Кога не е во употреба, лесно може да се преклопи. [Користење Совети] оксфордската ткаенина може да покаже мирис, ве молиме ставете ја во отворот 2 дена пред употреба. Само избришете чист, не користете абразиви и машина за перење за чистење на корпата за перење, тоа ќе го оштети јп облогата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката