.

.

3 парчиња Плетење Кабел Игли Постави Плетење Свиткана Ткаење Игла Куки За Џемпери Чорапи Предиво Шиење Капчиња Вез Атрактивна И Мода

3 парчиња Плетење Кабел Игли Постави Плетење Свиткана Ткаење Игла Куки За Џемпери Чорапи Предиво Шиење Капчиња Вез Атрактивна И Мода

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Составен од материјал од смола и удобен за држење Ткаење алатки за пресврт што се користат за плетење џемпери , капи , шалови итн. Лесен е и лесен за ракување. Тип : како што е прикажано,. Уникатен и едноставен дизајн, тие се прекрасни занаетчиски алатки. Тип : Како што е прикажано ,Уникатен и едноставен дизајн, тие се прекрасни занаетчиски алатки .Составен од материјал од смола и удобен за држење .Ткаење алатки за пресврт што се користат за плетење џемпери , капи , шалови итн .лесен е и лесен за ракување .Различни големини ја задоволуваат вашата мулти-потреба, особено за убава кабелска игла плете .Пакет Вклучувајќи 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката