.

.

Лаптоп Процесорот Вентилатор ЗА ASUS F554UA F554L F554LA F554LD F554LI F554LJ F554LN F554LP DC5V 0.4 A

Лаптоп Процесорот Вентилатор ЗА ASUS F554UA F554L F554LA F554LD F554LI F554LJ F554LN F554LP DC5V 0.4 A

Оценка на стоката:

DEN 240.00
Достапност
Производот е достапен

Опис на ставката : ВЕНТИЛАТОР за Лаптоп Состојба на предметот : сосема нов. Гаранција : 90 дена. За да бидете сигурни дека ја добивате вистинската стока, ве молиме проверете ја Вашата е-пошта по уплатата. ние ќе ви ја испратиме предметот слики за да потврдите. ЛАПТОП ПРОЦЕСОРОТ ВЕНТИЛАТОР ЗА ASUS F554 UA F554 L F554 LA F554 LD F554 LI F554 LJ F554 LN F554 LP DC5 V 0.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката