.

.

Неродеко 1pc Практично Голема Конзерва Пластична Канцелариска Плоча Со Суета За Рециклирање Мини Стилски Капак Со Големина На Корпа Десктоп Тивки Кеси Копче Лименк

Неродеко 1pc Практично Голема Конзерва Пластична Канцелариска Плоча Со Суета За Рециклирање Мини Стилски Капак Со Големина На Корпа

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

КОРПА за ОТПАДОЦИ со КОПЧЕ Корпа За Отпадоци Со Копче Оваа корпа за отпадоци со капак може лесно да се отвори со притискање на копчето МАЛАТА КОРПА за ОТПАДОЦИ користи корпа за отпадоци од суштинско значење за домот. КАНЦЕЛАРИСКИ КОНТЕЈНЕР за ОТПАД Направени Од премиум материјал, тоа ќе служи за многу долго време. КОРПА за ОТПАДОЦИ Кутија За Ѓубре Во Дневната Соба Оваа корпа за отпадоци со капак може лесно да се отвори со притискање на копчето. КУЈНСКА КОРПА за ОТПАДОЦИ Корпа за Отпадоци со Копчиња капаците лесно се отвораат и затвораат кога ќе се ослободат. случај за складирање. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на корпата за отпадоци-Боја : светло Зелена канцелариска корпа за отпадоци. мини корпа за отпадоци - оваа корпа за отпадоци со капак може лесно да се отвори со притискање на копчето кутија за ѓубре мала. - Материјал : Пластичен канцелариски контејнер за ѓубре. - Големина : 27, 5х20, 5х20, 5см домашна корпа за отпадоци. - Капаците лесно се отвораат и затвораат кога ќе се ослободат Канта за Ѓубре . - Направено од премиум материјал, ќе служи многу долго кујнска кутија за ѓубре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката