.

.

KLKCMS ВИСЕЧКА КОРПА За ОТПАДОЦИ ОД КУЈНСКА ХРАНА Корпа За Ѓубре Со Голем Капацитет Корпа За Ѓубре Канта За Ѓубре Монтирана На Ѕид За Занаетчиска Просторија Над

KLKCMS ВИСЕЧКА КОРПА За ОТПАДОЦИ ОД КУЈНСКА ХРАНА Корпа За Ѓубре Со Голем Капацитет Корпа За Ѓубре Канта За Ѓубре Монтирана На Ѕид

Оценка на стоката:

DEN 1534.40
Достапност
Производот е достапен

* Заштеда на простор : корпа За отпадоци Монтирана На Ѕид, висечки дизајн, лесен за закачување на кујнски шкаф или врата од кабинетот, исклучително заштедува повеќе простор * Широко Користен : не само погоден за врати на кабинетот, кујни, туку и одличен за бања, спални соби, канцеларија и автомобил. Кантата За ѓубре Поставена на ѕид е многу практична и удобна за употреба. * Капацитет : пластичните корпи За отпад Монтирани На Ѕид се еднократно и лесно се чистат. * Функција : погодно е да се фрли ѓубрето за готвење, да се заштеди кујнски простор и да се спречи мирис. * Материјали : кујнската корпа за отпадоци е изработена од Висококвалитетни Пластични материјали, лесна и издржлива. Опис : - Материјали : кујнската корпа за отпадоци е изработена од Висококвалитетни Пластични материјали, лесна и издржлива. - Заштеда на простор : корпа За отпадоци Поставена На Ѕид, висечки дизајн, лесен за закачување на кујнски шкаф или врата од кабинетот, исклучително заштедува повеќе простор. - Функција : погодно е да се фрли ѓубрето за готвење, да се заштеди кујнски простор и да се спречи мирис. - Широко Користен : не само погоден за врати на кабинетот, кујни, туку и одличен за бања, спални соби, канцеларија и автомобил.

Декларирани спецификации

- Material:
Plastic
Size Chart:
29cmx27cmx13cm/11.42inchx10.63inchx5.12inch:
Package Includes:
1 Trash Can:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Комплементите на стоката