.

.

2 Парчиња Капчиња Предиво, Се Чувствува Мека 280 Дворови Избрани Бои 4 применуваат Акрилни Предиво, Предиво за Капчиња &засилувач; Рака Плетење-Боја На Кожата

2 Парчиња Капчиња Предиво, Се Чувствува Мека 280 Дворови Избрани Бои 4 применуваат Акрилни Предиво, Предиво за Капчиња &засилувач;

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

[100% Акрилик]- Изработен од 100% акрилен материјал [2 топчиња од акрилно предиво]- Секоја Ковчег е долга 50 гр 140 јарди (0,11 Иб 425,5 стапки) за вкупно 280 јарди (0,23 Иб 850 стапки). [10 различни бои] - Без Двојки-Избрани Бои . [За капчиња и плетење] - Светло Најлошо Предиво, Супер Меко, одлично за различни прилики : амигуруми, занаетчиски проекти, помпони, џемпери,додатоци, капчиња и плетење. [Машинско Перење И Сушење] - Исушете Го Сувото Нормално-Не Избелувајте-Не Пеглајте ве Молиме дозволете разлики Во бојата поради варијации во компјутерските монитори и екраните на мобилните телефони. 2 Парчиња Капчиња Предиво, се Чувствува меко 280 Јарди Избрани Бои 4 нанесете Акрилно Предиво, Предиво За Капчиња И Рачно Плетење, Изработено од 100% акрилен материјал. Секој Ковчег е долг 50гр 140 јарди (0,11 Иб 425,5 стапки) за вкупно 280 јарди (0,23 Иб 850 стапки). Супер Меко, [За капчиња и плетење] - Лесно Најлошо Предиво, Супер Меко, одлично за различни прилики : амигуруми, занаетчиски проекти, помпони, џемпери,додатоци, капчиња и плетење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката