.

.

Сјајна Сјајна Кожа Компатибилна Со Ривал На Челични Серии 5 Гејмерски Ленти За Глувче - Кабина | Заштитни, Издржливи Сјајни Завршетоци Со Висок Сјај | Лесни За Нанесу

Сјајна Сјајна Кожа Компатибилна Со Ривал На Челични Серии 5 Гејмерски Ленти За Глувче - Кабина | Заштитни, Издржливи Сјајни Завршетоци Со

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

ВИСТИНСКИ СЈАЕН ФИНИШ - овој уникатен сјаен финиш додава сјај и сјаен сјај на овој дизајн со висока дефиниција со иста живописна боја и издржливост што сте ги очекувале Од Моќните Кожи ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашиот Ривал На Челични Серии 5 Гејмерски Глушец! Не ви се допаѓа овој дизајн На Ленти во Кабината? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашиот Ривал Од Челични Серии 5 Гејмерски Глушец Ќе биде уникатен како и вие!. ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница со Силни Кожи & со прецизност На Вашиот Ривал Од Челични Серии 5 Гејмерски Глушец благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ГОРДО НАПРАВЕНО ВО САД : Купете со доверба Од американска сопственост и управувана компанија! Моќните кожи се произведуваат во нашиот најсовремен објект Во Вест Палм Бич, Флорида, гордо произведен во Сад!. Кожа За Челици Ривал 5 Игри Глувчето. Воведување Сјајни Сјајни Кожи Со Печатени HD Дизајни Само Од Mothyskins ние сме горди да ја претставиме нашата нова сјајна линија На Кожата која се одликува со целосен HD печатен дизајн со уникатен сјаен сјаен финиш. Дали Сакате Вашиот Ривал На Челични Серии 5 Гејмерски Глушец Да Се Издвојува Од Останатите? Силјскинс те покри! Оваа кожа е совршен начин да го направите вашиот контролер уникатно ваш! Совршено опремен за единствен изглед со личност и стил! Не ви се допаѓа овој дизајн? Имаме стотици оригинални дизајни На Моќни Кожи на располагање, така што можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне! Дали Сакате Да Ја Заштитите Вашата Челични Ривал 5 Игри Глувчето? Со Mothyskins Вашиот Челик Ривал 5 Игри Глувчето е заштитен Од гребнатини, dings, прашина, прсти, и абење на секојдневна употреба! Покријте Го Вашиот Ривал Од Челични Серии 5 Гејмерски Глушец со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Нарачајте Со Доверба-Гарантирано Задоволство! Моќните кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет во Сад и поддржани од нашата гаранција за задоволство! Детали за производот : • налепница За винил налепница• НЕ Е ТВРД СЛУЧАЈ• Мат Финиш• Ултра Тенок, Ултра Издржлив, Отпорен На Дамки• стотици различни дизајни• Челични Серии Ривал 5 Игри Глувчето не е вклучен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката