.

.

Убави иридентни Нокти Во Прав-Сирена Нокти Во Прав Аурора Во Прав Камелеон Пигмент За Нокти, Бела Иридентна Мика Во Прав Еднорог Хром Нокти Во Прав За Уметност На Но

Убави иридентни Нокти Во Прав-Сирена Нокти Во Прав Аурора Во Прав Камелеон Пигмент За Нокти, Бела Иридентна Мика Во Прав Еднорог

Оценка на стоката:

DEN 191.20
Достапност
Производот е достапен

【???? ???'?? ???€ - Тегла 1g со висококвалитетен прав во одлично пакување Тоа е цврсто печат обезбедува интегритет ако прав, и со доволно капацитет за да бидете сигурни дека секогаш сте подготвени да изгледате најдобро. 【????? ????? ???????Пудрата За Нокти аурора на убава дива е увезен пигмент од салонско одделение. Мешано виножито од бои, совршен иридентен ефект за вас. 【? ?????? ???? ? ???? ???- Со само една тегла ќе можете да нанесете целосен маникир 30-40 пати (300-400 нокти). Без разлика дали е дома или во салонот, на ултра финиот прав му треба само мала количина за да даде неверојатен ефект. 【???????? ?????● - Ув/ЛЕД светилка, УВ гел-лак и Убава Дива НЕ Е потребен ВРВЕН СЛОЈ ЗА БРИШЕЊЕ за да се постигнат совршени хромирани нокти. 【??????? ??????? ???????????● - Ноктите ќе ја менуваат бојата во зависност од светлината и различниот лак за боја на гел што се нанесува. Теглата 1 може да одговара на секој гел-лак во боја, давајќи бескрајни комбинации за диви ефекти. Подгответе ги ноктите со врвен слој што не се брише и црн гел (УВ гел/гел-лак) и излечете. Користете го апликаторот обезбеден за да ја соберете пудрата и нанесете ја на вашите нокти. Откако ќе се нанесе, тријте го сјајот во прав за нокти, тријте напред и назад додека не бидете задоволни со ефектот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката