.

.

2 Пакет, Инвентив 30 Втора Честитка ЗА СНИМАЊЕ САМ, Модул За Диктафон, Празно Бело/Примени Уметнички Дела За Сопствен Дизајн

2 Пакет, Инвентив 30 Втора Честитка ЗА СНИМАЊЕ САМ, Модул За Диктафон, Празно Бело/Примени Уметнички Дела За Сопствен Дизајн

Оценка на стоката:

DEN 1275.20
Достапност
Производот е достапен

● 30 ВТОР ДИКТАФОН - Снимајте до порака или песна од 30 секунди за саканата личност Лесно повторно снимајте нови пораки додека не добиете совршено снимање. Звукот автоматски започнува да се репродуцира кога ќе се отвори картичката. Нема да верувате колку е гласен и јасен квалитетот на звукот!. + ПРАЗНА КАРТИЧКА / ПРИЛАГОДЕНА ДЕКОРАЦИЈА-картичката е изработена од густа хартија и има висококвалитетна мат завршница. Површината лесно може да се нацрта/обои или уметничките дела може да се залепат на неа. ● УНИКАТЕН ПОДАРОК И СПЕЦИЈАЛНО ИЗНЕНАДУВАЊЕ-Ако барате нешто посебно, од срце или уникатно за да му дадете на некого, оваа картичка ќе го направи само трикот! Кој ќе го отвори ќе биде многу изненаден!. Вклучени пликови за ИСПРАЌАЊЕ-Доаѓа со совршено вграден плик за да ја испратите вашата прилагодена картичка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката