.

.

Портер Кабел 9Р195334 Не Мар Нога Контакт

Портер Кабел 9Р195334 Не Мар Нога Контакт

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Ова Е Овластен дел Од О Одговара на различни Модели На Кабелски Портер. Оем Дел БРОЈ 9Р195334. Ова е дел за замена На Кабелот Портер. Дел БРОЈ 9Р195334. Ова Е Овластен дел Од О. Одговара на различни Модели На Кабелски Портер. Оем Дел БРОЈ 9Р195334. Произведено во Сад.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката