.

.

Табели Квадратна Странична Маса Квадрат Мала Маса За Чај Стакло Троседот Од Цврсто Дрво Аголна Маса Двослојна Квадратна Маса

Табели Квадратна Странична Маса Квадрат Мала Маса За Чај Стакло Троседот Од Цврсто Дрво Аголна Маса Двослојна Квадратна Маса

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Каленото стакло на масата има висока отпорност на удар, не е кревко и лесно се чисти Рамката прифаќа табла за густина, која е погодна за изработка на мебел во затворен простор. Исклучителна форма, нежни и мазни агли, убави и практични. Рачно полиран многу пати, без бруси и нежен допир. Трислојниот простор за складирање може да складира некои мали предмети, што е погодно и уредно. Материјал на производот : калено стакло + повеќеслојна табла процес на производ : сликарство + сечењебојка : Орев, Црна, Бела : како што е прикажано калено стакло на масата има висока отпорност на удар, не е кревка и лесно се чисти.Рамката прифаќа табла за густина, која е погодна за изработка на мебел во затворен простор.Исклучителна форма, нежни и мазни агли, убави и практични.Рачно полиран многу пати, без бруси и нежен допир.Трислојниот простор за складирање може да складира некои мали предмети, што е погодно и уредно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката