.

.

3 Пакет Машка Проширување Магнетна Долна Облека Турмалин Терапија Со Простата Физиолошки Боксер Гаќички Мека Гаќичка

3 Пакет Машка Проширување Магнетна Долна Облека Турмалин Терапија Со Простата Физиолошки Боксер Гаќички Мека Гаќичка

Оценка на стоката:

DEN 255.84
Достапност
Производот е достапен

Полиестер поставата Миење Раце Само. ●Енергетски магнети●Грижете Го Златниот Триаголник во сите правци, Вграден енергетски магнет, Заштитете ја простатата, продолжете го времето на сексуалниот живот. Погоден за употреба од мажи во заштитата на нивниот репродуктивен систем. €3d Голема Меѓуножје U Конвексна Торбичка Q Беспрекорен ergономски дизајн целосно држете ги приватните делови дизајнирани за удобност, перформанси и целодневна поддршка, ги одржуваат "работите" на место, удобност и суво. ①Материјалот Е Полиесте. Материјал за Ткаенина Што дише Без абразија со одлична еластичност и издржливост. Влага Сензори/Брзо Време Сува/Циркулација На Воздухот. €Карактеристики : Не-намалување, брзо сушење. Подобрување на функцијата на имунолошкиот систем, зајакнување на отпорноста на телото.циклус вентилација, брза дифузија на молекули на вода, секси и удобно. ●Ефект}Носењето магнетни гаќи долго време може да ја подобри сексуалноста на мажите и да го подобри животот, Ги Зајакнува бубрезите, ја подобрува активноста на спермата, Ја Промовира циркулацијата на крвта/Брзо зголемување/Подобрување На Машката Моќ. Турмалин Терапија Со Простата Магнетски Боксер Нега Златниот Триаголник Во Сите правци, Вграден енергетски магнет, Ја Штити простатата, промовира Секундарен Раст, го продолжува времето на сексуалниот живот. У Конвексна Торбичка, облечена во Нула воздржаност quack вклучува : 3 ПАРЧИЊА Магнетна Терапија Боксер ● Карактеристики На Магнетна Долна Облека Магнетните честички ослободуваат енергија подобрен квалитет на спиење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката