.

.

7 Во 1 комплет За Електронско Чистење, Комплет За Чистење Тастатура Со Четка, Мултифункционален Комплет За Чистење Airpods pro/Лаптоп/Телефон/Компјутер/Екран

7 Во 1 комплет За Електронско Чистење, Комплет За Чистење Тастатура Со Четка, Мултифункционален Комплет За Чистење Airpods pro/Лаптоп/Телефон/Компјутер/Екран

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Quist мултифункционален Комплет За Чистење На Airpod_ Овој комплет за чистење на тастатурата airpod airpod вклучува пенкало за чистење на airpod, распрскувач за чистење, извлекувач на тастатура, четка за чистење на тастатурата Може целосно да ги задоволи вашите потреби за чистење на вашата електроника. Пенкало За Чистење што може да се Преклопи 3 во 1, Комплет За Чистење за воздушна плоча Со силиконски врв ,четка со висока густина и сунѓер, триаголниот силиконски врв се користи за чистење на дамки од пукнатини и четка со висока густина за слушалки и дупки за звук на телефонска мрежа. Сунѓерот за собирање се користи за чистење на дупката на куќиштето за полнење на слушалките. Quelly комплет За Чистење На тастатурата, голема четка Со висока густина Што Може Да се Повлече и извлекувач на капачиња за тастатура. Користете извлекувач на капачиња лесно може да ги повлече капачињата од тастатурата без да ја оштетите, а потоа можете да користите четка со висока густина која лесно ги чисти остатоците и нечистотијата од тастатурите, работната површина и сл. Опсегот На Примена Е Лесен за чистење на мобилни телефони, слушалки, тастатури, таблети, лаптопи, монитори, ТВ екрани, очила, камери.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката