.

.

4 парчиња Алуминиумски Адаптери За Тркала Растојанија 1 Дебелина Шема на Завртки на Возилото 8х170мм До Шема на Завртки на Тркалата 8х170мм ЦБ 125ММ Обетка М14х2. 0

4 парчиња Алуминиумски Адаптери За Тркала Растојанија 1 Дебелина Шема на Завртки на Возилото 8х170мм До Шема на Завртки на Тркалата 8х170мм

Оценка на стоката:

DEN 1422.40
Достапност
Производот е достапен

Шема на завртки на возилото : 8х170мм Шема На Завртки на Тркалата : 8х170мм. Дебелина : 1 "или 25мм. Материјал : Алуминиумска Шема На Странични Завртки на Возилото : 8х170мм Шема На Странични Завртки на Тркалата : 8х170мм ЦБ : 125мм Дебелина : 1" или 25мм Навој На Обетка : М14х2.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката