.

.

Хемотон Кафе Мешалки 4 парчиња Нерѓосувачки Челик Пијалоци Мешалки Крофна Кафе Промешајте Стап Коктел Swizzle Стап Мешалки За Ноќта На Вештерките Мешање Мед Млеко Чај

Хемотон Кафе Мешалки 4 парчиња Нерѓосувачки Челик Пијалоци Мешалки Крофна Кафе Промешајте Стап Коктел Swizzle Стап Мешалки За Ноќта На Вештерките

Оценка на стоката:

DEN 828.80
Достапност
Производот е достапен

Кафе Пијалаци Мешалки сет од 4 мешање стап, доволно количество за да се задоволат вашите различни потреби Стапчиња За Пијалоци за ноќта на вештерките Погодни За бар, ресторан, паб, хотел и домашна употреба. Пијте Swizzle Стап Многу шармантни сјајни бои за вас, многу елегантен и богат изглед во собата. Коктел за ноќта на вештерките Избира креативен дизајн во форма на крофна, помодерен и елегантен. Мешање Лажица Усвојување на премиум нерѓосувачки челик и смола материјал, безбеден и издржлив. Опис4 парчиња Мешалки За Пијалоци Од Нерѓосувачки Челик Крофна Кафе Промешајте Стап Коктел Мешалки За Стапчиња За Ноќта на Вештерките Мешање Сок Мед Млеко Чај Коктел Карактеристики - Материјал : нерѓосувачки челик, смола.- Големина : 20, 50Х2, 50Х1, 00см 8, 06Х0, 98Х0, 39ин.- Боја : Чоколадо, Розова, Сина, Розова Пакет Вклучувајќи 4 Парчиња Мешалки За Пијалоци Од Нерѓосувачки Челик Крофна Кафе Промешајте Стап Коктел Swizzle Stick Мешалки За Мешање На Сок Од Сок Мед Млеко Чај коктел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката