.

.

Луди Чорапи, Унисекс, Храна, Сирење, Чорапи Од Екипажот, Новина Глупава Забава Симпатична

Луди Чорапи, Унисекс, Храна, Сирење, Чорапи Од Екипажот, Новина Глупава Забава Симпатична

Оценка на стоката:

DEN 111.84
Достапност
Производот е достапен

Официјално Лиценцирани-автентични новини чорапи со симболи од вашиот омилен Набиско закуски крекери Сирење-Тоа; секој моден дизајн е вистински, модерен, трендовски и уникатен Големина секој пар секојдневни чорапи доаѓа со потпетица и издолжена спандекс манжетна за да се обезбеди совршена форма околу стапалото. Се чувствуваат Лесни и издржливи останете ладни чорапи чувајте ги нозете суви и среќни. Дизајн на чорапи-омилениот крекер во америка го носи сирењето во чорапите; извлечете се додека ја добивате закуската и покажете ја вашата љубов кон откаченото. Луди чорапи разлика - нашите забавни чорапи се уникатни уметнички дела. Ние го правиме нашиот бизнис да ве облекуваме во најфанки, стилски и шарени чорапи на планетата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката