.

.

POWEROWL Алкална Al Батерии 24 Пакет &засилувач; А23 Батерии 6 Пакет

POWEROWL Алкална Al Батерии 24 Пакет &засилувач; А23 Батерии 6 Пакет

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Алкални Батерии со висок Капацитет : a батерии од 1,5 волти за сигурни перформанси во широк спектар на уреди 10-годишен рок на Траење без Истекување : воздушно - и тесно затворање на заптивките во моќноста додека не е потребно благодарение на подобрениот дизајн, кој вклучува двојни стеги, нов состав на цинк и антикорозивни компоненти. Секојдневни УРЕДИ : powerowl size батерии големина испорача оптимална моќ на заеднички секојдневни уреди за домаќинство, како што се часовници, далечински управувачи, игра контролори, дигитални фотоапарати, компјутерски глувци, играчки, и многу повеќе. ЗАШТИТА НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНА : powerowl 1.5-волт алкална двојна а батериите не содржат жива или кадмиум. Што има во кутијата : А23 Батерии 6 брои, Алкални Bat Батерии 24 Брои. Применливо за следниве модели : A23 12 V , MN21 , GP23 AE , 21/23 , A23 S, 23 AE , 23 AE , V23 GA , MN21 B2 PK , A23bpz , MN21 , GP23 A ,LRV08 , L1028 , RVO8 , MS21 , E23 A , K23 A , 8 LR932 , 8 LR23 , вр22 , 8ф10р , ЕЛ12 , 23ГА. Што има во кутијата а23 Батерии 6 брои Алкални Bat Батерии 24 Брои.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката