.

.

4 Компјутер 1.25 Црна Центар Центрични Тркала Растојанија Адаптери 106мм H. B + 24pc 12x1, 5 Сини Шилести Навртки | Работи Со Tacoma 4Runner FJ Крстосувач Тундра

4 Компјутер 1.25 Црна Центар Центрични Тркала Растојанија Адаптери 106мм H. B + 24pc 12x1, 5 Сини Шилести Навртки | Работи Со Tacoma 4Runner

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

4 Компјутер Сосема Нов Црн Целосен Центар Центричен 6 Навртки Такома 4 Тркач ФЈ Крстосувач Тундра Секвоја Тркала Адаптери Комплетен Комплет За завртки Спецификации На Адаптерот На тркалата Боја : Црна Дебелина : 1,25" (31,8 мм) Шема На Завртки : 6х5, 5 "(6х139, 7мм) Шема На Завртки на Тркалата : 6х5, 5 " (6х139, 7мм) Централен Отвор : 106мм Наклон На Конец : М12х1, 5 Материјал : Воздушна 6061 Т6 Фалсификуван Алуминиум. Навртки За навртки Спецификации : Количина : 24 Парчиња Боја : Црн Стил : 6-Висина На Шината : 35мм (1,37") Ширина : 22мм (.90") Доаѓа Со 2 Клучеви. Центар Центричен = правилниот начин да ги исчистите тркалата. Нашите разделувачи совршено се вклопуваат над вашиот центар за возила, што ја елиминира секоја можност за вибрации при големи брзини. Совршен за поправање проблеми со дозвола, на пример; вашите тркала удираат во удари/потпори или дебеломер на сопирачките. Му дава на вашето возило агресивен став и овозможува подобри карактеристики на ракување. Ги тестиравме овие адаптери Во Целосна Трка Такома и издржуваме секој пат. [ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ ] Овие Растојанија На Тркалата Со Центричен Центар Се прецизно дизајнирани за 6 Камиони со Навртки што овозможуваат проширување на патеката на гумите за 1,25" од секоја страна, подобрување на изгледот на вашето возило и сместување за пошироки сопствени тркала. Производите За Додатоци на Венум Тркала се развиени и ригорозно тестирани од специјалисти сертифицирани ОД АСЕ, заедно со многу локални продавници за теренски терени. Воздушната 6061 т-6 алуминиумот е широко познат по јачината и малата тежина, овој премиум материјал гарантирано ќе ги издржи дури и најекстремните средини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката