.

.

Рачна продавница 1/4 Овални Атлетски Врвки за Чевли 24 -72 Во 22 Бои Половина Тркалезни Врвки За Чевли

Рачна продавница 1/4 Овални Атлетски Врвки за Чевли 24 -72 Во 22 Бои Половина Тркалезни Врвки За Чевли

Оценка на стоката:

DEN 63.84
Достапност
Производот е достапен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Материјал-Ширина На Чевли е 0,6 см. Овие врвки се направени од Полиестер, текстурата на овие се меки и нежни. Погоден За Повеќето Чевли-Одлични врвки за чевли за модни патики, атлетски чевли, секојдневни чевли, детски чевли или чевли за трчање по патека. Ја избравме Вистинската Големина и Боја - обезбедуваме 22 бои од 8 големини : 24 инчи (60 см) |30 инчи (76 см) |37 инчи (94 см) |45 инчи (115 см) |51 инч (130 см)|57 инчи (145 см) |63 инчи (160 см) |72 инчи (182 см). Ве молиме Имајте Предвид-Поради светлосен ефект на прикази на различни компјутери, некои мали разлики во бојата се неизбежни. Гаранција за задоволство-Ако не сте задоволни со овие тркалезни врвки, имате право на враќање на средствата; не само тоа, туку и искрено извинување. Дијаметар на врвки за чевли : 1/4" (ширина од 6 мм) ;. Материјал За Чевли : Полиестерско Предиво, Нема Да Исчезне;. Транспарентна Пластична Должина На Главата : 1,5 см;. Големина На Жици За Чевли : 24",30", 37", 45", 51", 57",63",72". Бои На Чипка : Темносина,Кралска Сина,Бела,Црна,Светло Сива,Темно Сива, Темно Зелена, Бебешка Сина,Жолто Зелена, Темно Виолетова,Вода Црвена,Неонска Портокалова, Црвена, Розова,Мраз Сина , Крем , Јоргована Виолетова , Неонска Зелена , Неонска Розова , Жолта, Кафеава.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката