.

.

43x C8543X Преработена Црна Тонер Кертриџ Замена ЗА HP 9000 MFP 9000L MFP 9040 MFP M9040 MFP 9050 MFP M9050 MFP.

43x C8543X Преработена Црна Тонер Кертриџ Замена ЗА HP 9000 MFP 9000L MFP 9040 MFP M9040 MFP 9050 MFP M9050 MFP.

Оценка на стоката:

DEN 2239.84
Достапност
Производот е достапен

Ефектот на печатење и начинот на употреба на оваа касета со компатибилен тонер C8543 X|43 X се исти како и оригиналниот кертриџ за тонер, касетите со тонер ги користат најновите надградени чипови и нивото на тонерот може да се прикаже нормално Но, повеќе ефективни. Содржина на пакетот : 1 Пакет C8543 X 43x Црн Тонер кертриџ. Принос на страница : Црни 30000 страници по кертриџ со 5% покривање На Буквата/А4. Компатибилен печатач : HP 9000 MFP 9000 L MFP 9040 MFP M9040 MFP 9050 MFP M9050 MFP. Безгрижна Услуга : Ако проблемите со квалитетот на производот саибоја обезбедуваат бесплатна услуга за враќање, ве молиме внимателно проверете дали податоците за кодот се конзистентни пред купувањето, саибоја обезбедува доживотна техничка поддршка. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа, а нашиот тим за услуги на клиентите ќе биде среќен да ви служи. 43x C8543 X Преработена Црна Тонер Кертриџ Замена ЗА HP 9000 MFP 9000 L MFP 9040 MFP M9040 MFP 9050 MFP M9050 MFP.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката