.

.

15 парчиња 60 решетки Влатна суво водоотпорна шкурка 3,6 x 9 пескава хартија жолта

15 парчиња 60 решетки Влатна суво водоотпорна шкурка 3,6 x 9 пескава хартија жолта

Оценка на стоката:

DEN 1219.20
Достапност
Производот е достапен

【Универзален дизајн】-Содржина на пакет со 15 парчиња 60 грицки 3,6-инчи x 9-инчи (W x l) асортиман на влажен песок 【Суда и влажна употреба】- влажни или суви листови од шкурка може да се користат со вода, лак, школка, лак или масло, погодни и за влажно и суво пескарење. 【Предност】- Вие исто така можете да го намалите на која било големина колку што ви треба. Мека хартија за поддршка обезбедува добро вклопување на раката и можете непречено да песочите со само умерен напор, со висок отпор на лизгање за време на употребата. 【Материјал со висока количина】- Парчиња за хартија се изработени од силиконски карбид и се електро-обложени, така што нема да се распадне, да се раскине или да се распаѓа кога ќе го користите, материјалот за шкурка за шкурка е латекс хартија, осигурете се флексибилни, што прави добро Одговара на раката или машината. 【Широка апликација】- Водоотпорна шкурка е совршена за ракување со секаков вид необични работни места и малку поправки, како што е завршувањето на мебелот од дрво, завршувањето на дрвото, завршувањето на металот, лак/ порцелан/ пластика/ стакло/ камен/ кожа полирање и повеќе. 【Универзален дизајн】-Содржина на пакет со 15 парчиња 60 грицки 3,6-инчи x 9-инчи (W x l) асортиман на влажен песок. 【Суда и влажна употреба】- влажни или суви листови од шкурка може да се користат со вода, лак, школка, лак или масло, погодни и за влажно и суво пескарење. 【Предност】- Вие исто така можете да го намалите на која било големина колку што ви треба. Мека хартија за поддршка обезбедува добро вклопување на раката и можете непречено да песочите со само умерен напор, со висок отпор на лизгање за време на употребата. 【Материјал со висока количина】- Парчиња за хартија се изработени од силиконски карбид и се електро-обложени, така што нема да се распадне, да се раскине или да се распаѓа кога ќе го користите, материјалот за шкурка за шкурка е латекс хартија, осигурете се флексибилни, што прави добро Одговара на раката или машината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката