.

.

Вграден гас со пропански пропан на 34 инчи, вграден пропан за гас, шпорети врвови 4 горилник, двојно гориво NG/LPG конвертибилен, заштита на термопар, не'рѓосувачки чели?

Вграден гас со пропански пропан на 34 инчи, вграден пропан за гас, шпорети врвови 4 горилник, двојно гориво NG/LPG конвертибилен,

Оценка на стоката:

DEN 2303.84
Достапност
Производот е достапен

【Моќни горилници】 Куктопот со гас од 34 инчи има голем број на горилници : 1 x 12000 BTU, 1 x 10200 BTU, 2 x 6000 BTU и 1 x 3400 BTU Овие горилници обезбедуваат широк спектар на опции за готвење, од брзо вриење до нежно вриење. 【Безбедносни карактеристики】 Секој горилник е опремен со FFD/FSD (уред за безбедност на пламен за безбедност/уред за надзор на пламен). Ова осигурува дека снабдувањето со гас е прекинато ако пламенот излезе случајно, спречувајќи протекување на гас и правење готвење побезбедно. 【LPG/ng Convertible】 Овој гас -готвач доаѓа со комплет за конверзија на гас LPG, овозможувајќи ви да се префрлите на течен гас за да ги задоволите вашите потреби. Млазниците со природен гас се претходно поставени и можат да се заменат со млазници за LPG за да ги задоволат вашите различни потреби. (Регулаторот на притисок не е вклучен). 【Лесна инсталација】 Гасниот готвач е вграден тип и супер лесен за инсталирање. Димензиите на производот се 33,8 in. H, со димензии на пресек од 32,6 in. е отпорен на топлина и нема да обесцвежје. Петте запечатени горилници спречуваат храна да падне во нив, а решетката може лесно да се отстрани за чистење со вода или детергент. 【Гаранција за долговечност и задоволство】 Гарантираме дека нашите 34-инчни готвачи на гас можат да работат повеќе од 50,000 часа, остро намалувајќи ги трошоците за одржување. Параметрите на шпоретот на бензинот Вецеле се вистински стандарди, а ние нудиме 3-годишно уверување и 60-дневна гаранција за целосна пари или замена. Weceleh Gas Cooktop е ваш избор за вредност и квалитет. 【Моќни горилници】 Куктопот со гас од 34 инчи има голем број на горилници : 1 x 12000 BTU, 1 x 10200 BTU, 2 x 6000 BTU и 1 x 3400 BTU. Овие горилници обезбедуваат широк спектар на опции за готвење, од брзо вриење до нежно вриење. 【Безбедносни карактеристики】 Секој горилник е опремен со FFD/FSD (уред за безбедност на пламен за безбедност/уред за надзор на пламен). Ова осигурува дека снабдувањето со гас е прекинато ако пламенот излезе случајно, спречувајќи протекување на гас и правење готвење побезбедно. 【LPG/ng Convertible】 Овој гас -готвач доаѓа со комплет за конверзија на гас LPG, овозможувајќи ви да се префрлите на течен гас за да ги задоволите вашите потреби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката