.

.

Знаме Ѕвезда Печатење Маска За Очи Светло Блокирање Маска За Спиење Со Прилагодлив Ремен За Патување Работа Во Смена За Спиење

Знаме Ѕвезда Печатење Маска За Очи Светло Блокирање Маска За Спиење Со Прилагодлив Ремен За Патување Работа Во Смена За Спиење

Оценка на стоката:

DEN 251.20
Достапност
Производот е достапен

полиестер Произведено во САД Или Увезено. Големина : големината на оваа маска за очи е 8,1 х 4,1 х 0,59 инчи, со прилагодлива тока, погодна за секоја големина на главата. Материјал : ова е маска за очи од полиестерски материјал. Ткаенината е дише и удобна, лесна и лесна за носење, ефикасно засенчување, помошник за спиење, се пере, помага во спиењето и го ублажува заморот на очите. Дизајн : нашата маска за очи со прилагодлив ремен може да ја затегне маската за спиење, дополнително да ја отстрани светлината, без притисок врз очите и да ви обезбеди удобна средина за спиење, погодна за жени и мажи. Повод : добар помошник за да го елиминирате заморот, да го подобрите квалитетот на спиењето и да ви дадете повеќе енергија за работа и учење. Погоден за Патување, Работа Во Смени, Медитација, Јога итн. Погоден за различни видови прилики како што се внатрешни, надворешни и кампување. Сервис : симпатичната маска за спиење прави совршен подарок за вашите сакани да уживаат во здравиот сон што го заслужуваат. Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, и ние ќе ги решиме за вас на време. Произведено во САД Или Увезено. Големина : големината на оваа маска за очи е 8,1 х 4,1 х 0,59 инчи, со прилагодлива тока, погодна за секоја големина на главата. Материјал : ова е маска за очи од полиестерски материјал. Ткаенината е дише и удобна, лесна и лесна за носење, ефикасно засенчување, помошник за спиење, се пере, помага во спиењето и го ублажува заморот на очите. Дизајн : нашата маска за очи со прилагодлив ремен може да ја затегне маската за спиење, дополнително да ја отстрани светлината, без притисок врз очите и да ви обезбеди удобна средина за спиење, погодна за жени и мажи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката